Marcin Sochacki

Dyplomowany instruktor fitness i tańca. Wielokrotny Finalista Mistrzostw Polski, Vice-Mistrz Polski w 10 tańcach, Mistrz Polski w Tańcach Standardowych klasy „A” oraz półfinalista na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów „German OPEN Championships” w Stuttgardzie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada najwyższa klasę taneczna „S”. 

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi, parami wyczynowymi oraz dorosłymi. Główny trener tańców standardowych w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich. Jako czynny tancerz czerpał wiedzę szkoląc się u czołowych trenerów z całego świata m. in Fabio Selmi, Simona Fancello, Mirko Gozzoli, Asis Khadjeh-Nouri i Justyna Hawkins.

Ma świetny kontakt z dziećmi, zaraża innych swoją pasją do tańca. Swoje doświadczenie zamyka w 15 latach czynnego współzawodnictwa w tańcu sportowym. Aktualnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach oraz jest instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego. Jest właścicielem Szkoły Tańca MOVE.

MARZENA SOCHACKA

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standardowym i klasy tanecznej A w stylu latynoamerykańskim. Uczestniczka turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych na najwyższym szczeblu światowym, w tym najbardziej prestiżowych: Blackpool Dance Festival i International Open Championships, odbywających sie w Anglii. Szkoliła się u takich trenerów jak Sergiu Rusu, Dorota Makar, Fabio Selmi, Lyn Marriner i Luiza Barbieri. 

Kilkukrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego i zwyciężczyni najpopularniejszego turnieju o Puchar prof. Mariana Wieczystego w Krakowie. Swoje doświadczenie zamyka w 20 latach tańca zawodowego, poczynając od 7 roku życia. 

Aktualnie jest Managerem Szkoły Tańca MOVE oraz instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

BARTOSZ GÓRSKI

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Jego kariera taneczna rozpoczęła się już w wieku 7 lat, od tamtej pory wziął udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Posiada międzynarodową klasę „S” w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim.

Od 2018 roku tańczy również w grupach tanecznych na scenach polskich festiwali, teledyskach oraz w telewizji, łącząc różne techniki tańca takie jak Hip Hop, New Age, czy Contemporary Jazz. 

Obecnie posiada tytuł instruktora tańca sportowego wydanego przez Polską Akademię Sportu w 2019 roku.

 

TOMASZ AUGUSTYNOWICZ

Tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S”. Rozpoczął swoją karierę taneczną w wieku 7 lat. Taniec stał się jego największa pasją, a później sposobem na życie.

Jego największe sukcesy to 3 brązowe medale Mistrzostw Polski, zwycięstwa i podia na międzynarodowych turniejach WDSF (m.in. w Kijowie, Wiedniu czy Mülheim) oraz ćwierćfinał Mistrzostw Świata U-21 w Bilbao.

Od 4 lat realizuje się także jako trener. Uczy dzieci oraz młodzież w wieku 3-17 lat. 

BARTOSZ ŁUGOWSKI

V-ce Mistrz Polski w 10 tańcach w kategorii Under 21 oraz Amatorów. Aktualny półfinalista Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych, kilkukrotny finalista Mistrzostw Polski, ćwierćfinalista najbardziej prestiżowych turniejów tańca, takich jak Blackpool Dance Festival, German Open.
 
Instruktor Tańca Sportowego, posiadający najwyższą międzynarodowa klasę taneczną ,,S”. 
 
Dzięki swojemu doświadczeniu posiada świetny kontakt z dziećmi, a swoją pozytywną energią potrafi zaszczepić miłość do tańca wśród najmłodszych. 

Aktualnie wciąż tańczy zawodowo i bierze udział w Międzynarodowych Turniejach Tańca, szkoląc swoje umiejętności. 

JAKUB BIL

Tancerz z 14-letnim doświadczeniem oraz międzynarodową klasą taneczną „S”, szkolący się u najlepszych trenerów z polski i zagranicy.

Absolwent WEWS na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji menedżer sportu. Do jego osiągnięć należą:
– II vice mistrzostwo Polski w tańcach standardowych
– wielokrotny finał mistrzostw Polski w tańcach standardowych, latynoamerykańskich i 10 tańcach
– miejsca na podium na największych międzynarodowych turniejach w Europie. 

Taniec jest nieodłączną częścią jego życia oraz największą pasją. Od 2018 roku udziela się również jako trener par dorosłych, młodzieży i dzieci. Rozwija swoich uczniów w aspekcie ruchowo-tanecznym.

 

KEWIN ESPENSZYT

Tancerz oraz instruktor tańca sportowego, posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną S. Swoją karierę rozpoczął w wieku 6 lat. 

Wielokrotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych, półfinalista Mistrzostw Polski FTS w kategorii dorosłych, vice Mistrz Świata WDC do 16 roku życia, finalista Blackpool Dance Festival oraz wielu innych międzynarodowych turniejów.

Od wielu lat udziela się jako trener, a swoją energią oraz pasją dzieli się z innymi. 

KONRAD ŁYDA

Tańczy od 10 lat. Posiada na swoim koncie tytuł Mistrza Polski Formacji Latynoamerykańskich, jest również półfinalistą Mistrzostw Świata.

Nieustannie szkoli się na międzynarodowych szkoleniach dzięki czemu ma do zaoferowania swoim uczniom wiele ciekawych technik, nowych form i stylów tańca oraz unikalnych choreografii.

W każde zajęcia, wkłada całą swoją duszę i energię, wykorzystując doświadczenie pracy instruktora. Na zajęciach najważniejsza dla niego jest dobra zabawa i przyjemnie spędzony czas.

KATARZYNA BAJON

Pedagog baletu, tancerka Katarzyna Bajon jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz ukończyła pedagogikę baletową na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina.

Zajęcia z dziećmi prowadzi już 8 lat. Prowadząc zajęcia, łączy profesjonalizm taneczny z dobrą zabawą. Bardzo lubi, gdy jej podopieczni wychodzą z zajęć zadowoleni.

WERONIKA PILARCZYK

Zawodowa tancerka, choreograf, absolwentka ogólnokształcącej szkoły baletowej w Poznaniu. Aktualnie studentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, na kierunku Pedagogika Baletowa. Tańczyła na scenie Filharmonii Berlińskiej, Teatru Wielkiego w Poznaniu oraz Ironi Alef w Izraelu. Uczestniczka konkursu Baletowego w Gdańsku, sympozjum naukowo- artystycznego.

Autorka choreografii nagradzanych na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Specjalizacja to: taniec klasyczny, disco kids, taniec nowoczesny, taniec jazzowy, taniec ludowy, rozciąganie, fit ballet dla dorosłych.

AGNIESZKA SOCHACKA

Posiada tytuł Instruktora Tańca oraz Instruktora FITNESS , uzyskany w Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu. 

Sport towarzyszy jej od wielu lat. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć typu TBC, Aktywna mama, Tabata oraz ABT z dorosłymi, a także zajęć tanecznych z najmłodszymi na terenie Wrocławia.

Aktualnie wciąż rozwija swoje umiejętności, bierze udział w wielu warsztatach tanecznych i fitnessowych. Najmłodszych zaraża profesjonalnym nastawieniem, uśmiechem oraz pasją do tańca.