Marcin Sochacki

Dyplomowany instruktor fitness i tańca. Wielokrotny Finalista Mistrzostw Polski, Vice-Mistrz Polski w 10 tańcach, Mistrz Polski w Tańcach Standardowych klasy „A” oraz półfinalista na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów „German OPEN Championships” w Stuttgardzie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada najwyższa klasę taneczna „S”. 

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi, parami wyczynowymi oraz dorosłymi. Główny trener tańców standardowych w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich. Jako czynny tancerz czerpał wiedzę szkoląc się u czołowych trenerów z całego świata m. in Fabio Selmi, Simona Fancello, Mirko Gozzoli, Asis Khadjeh-Nouri i Justyna Hawkins.

Ma świetny kontakt z dziećmi, zaraża innych swoją pasją do tańca. Swoje doświadczenie zamyka w 15 latach czynnego współzawodnictwa w tańcu sportowym. Aktualnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach oraz jest instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego. Jest właścicielem Szkoły Tańca MOVE.

MArzena graniczna

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standardowym i klasy tanecznej A w stylu latynoamerykańskim. Uczestniczka turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych na najwyższym szczeblu światowym, w tym najbardziej prestiżowych: Blackpool Dance Festival i International Open Championships, odbywających sie w Anglii. Szkoliła się u takich trenerów jak Sergiu Rusu, Dorota Makar, Fabio Selmi, Lyn Marriner i Luiza Barbieri. 

Kilkukrotna Mistrzyni Okręgu Śląskiego i zwyciężczyni najpopularniejszego turnieju o Puchar prof. Mariana Wieczystego w Krakowie. Swoje doświadczenie zamyka w 20 latach tańca zawodowego, poczynając od 7 roku życia. 

Aktualnie jest Managerem Szkoły Tańca MOVE oraz instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

BARTOSZ GÓRSKI

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Jego kariera taneczna rozpoczęła się już w wieku 7 lat, od tamtej pory wziął udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Posiada międzynarodową klasę „S” w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim.

Od 2018 roku tańczy również w grupach tanecznych na scenach polskich festiwali, teledyskach oraz w telewizji, łącząc różne techniki tańca takie jak Hip Hop, New Age, czy Contemporary Jazz. 

Obecnie posiada tytuł instruktora tańca sportowego wydanego przez Polską Akademię Sportu w 2019 roku.

 

Arkadiusz skrok

Instruktor tańca, Salsation, Zumba oraz trener personalny. Ponad 20 lat zajmuje się tańcem. 

Trenował z najlepszymi trenerami na świecie, zdobywał liczne nagrody na ogólnopolskich turniejach tanecznych. Posiada klasę taneczną „A” w tańcu towarzyskim. Kilka lat temu, serce skradła mu muzyka i kultura Latino. 

Prowadzi zajęcia w klubach fitness w całej Warszawie oraz animacje taneczne w Teatro Cubano Warsaw. Skupia się na technice oraz tzw. „feelingu” w każdym tańcu. Zaraża uśmiechem i optymizmem.

JAREK BIERNAT

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z ukończony kursem Instruktora Tańca Sportowego.

Z tańcem towarzyskim jest związany od 18 lat. Posiada najwyższą między narodową klasę taneczną „S”.

Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Aktualny V-ce Mistrz Europy w tańcach standardowych. 

Swoją pasją i pozytywnym nastawieniem sprawia, że w tańcu rozkochuje dzieci, a także dorosłych.

 

ALEKSANDRA PIASTA

Praktykę taneczną rozpoczęła w Szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie zajęła się tańcem współczesnym, jazzowym oraz klasycznym. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej, gdzie kształciła się nie tylko pod kątem ruchowym, ale też pedagogicznym i dydaktycznym. Wraz z Kompanią Tańca AWF miała okazję występować w Teatrze Polskim oraz na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Współczesnego „Warsaw Dance Days”. 

Brała udział w licznych warsztatach doskonalących jej umiejętności, m.in. Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego w Kielcach, Dancing fairPlayce Poznań, czy Israel Intensive (Warsaw Dance Department). 

W tańcu najbardziej ceni sobie podążanie nie utartymi schematami oraz nieustanne odkrywanie nowych rozwiązań ruchowych. Praca jako nauczyciel pobudza jej kreatywność, inspiruje oraz motywuje do jeszcze większej pracy nad własnym warsztatem. 

 

NORBERT CZERSKI

Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności TANIEC, uzyskany w Polskiej Akademii Kultury i Sportu w Gdańsku w 2016r. 

Taniec towarzyski towarzyszy mu od 16 lat. Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w 10 tańcach w Under 21 oraz Amatorach, wielokrotnym finalistą turniejów Grand Prix Polski, półfinalistą Blackpool Dance Festival oraz Mistrzem Akademickim w stylu Latynoamerykańskim w 2018r.

Aktualnie wciąż tańczy zawodowo i bierze udział w Międzynarodowych Turniejach Tańca, szkoląc swoje umiejętności. Dodatkowo zajmuje się nauką tańca najmłodszych, która jest jego pasją. 

KONRAD ŁYDA

Tańczy od 10 lat. Posiada na swoim koncie tytuł Mistrza Polski Formacji Latynoamerykańskich, jest również półfinalistą Mistrzostw Świata.

Nieustannie szkoli się na międzynarodowych szkoleniach dzięki czemu ma do zaoferowania swoim uczniom wiele ciekawych technik, nowych form i stylów tańca oraz unikalnych choreografii.

W każde zajęcia, wkłada całą swoją duszę i energię, wykorzystując doświadczenie pracy instruktora. Na zajęciach najważniejsza dla niego jest dobra zabawa i przyjemnie spędzony czas.

AGNIESZKA SOCHACKA

Posiada tytuł Instruktora Sportu FITNESS , uzyskany w Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu. 

Fitness towarzyszy jej od kilku lat. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć typu TBC, Aktywna mama, Tabata oraz ABT z dorosłymi. 

Aktualnie wciąż rozwija swoje umiejętności, bierze udział w wielu warsztatach tanecznych i fitnessowych. Najmłodszych zaraża profesjonalnym nastawieniem, uśmiechem oraz pasją do tańca.